O nás

Thajská masáž alebo „thajská jóga masáž“ je tradičný liečebný systém, ktorý kombinuje akupresúru a asistované jógové pozície.

Hovorí sa, že zakladateľom thajskej masáže a medicíny bol Shivago Komarpaj (Jóvaka Komarabhācca). Podľa budhistického kánonu Pali bol Buddhovým lekárom pred viac ako 2500 rokmi. V dávnych dokumentoch je známy svojimi mimoriadnymi lekárskymi zručnosťami, znalosťou bylinnej medicíny a liečením dôležitými osôb počas svojho života, vrátane samotného Budhu.

V skutočnosti je história thajskej masáže zložitejšia ako táto legenda. Thajská masáž, podobne ako tradičná thajská medicína, je kombináciou vplyvov z juhovýchodnej Ázie, indických a čínskych kultúrnych sfér a medicínskych tradícií a spôsob, akým sa dnes praktizuje, je pravdepodobne výsledkom syntézy rôznych liečebných tradícií z celého Thajska počas 19. storočia. Aj dnes existuje značná variabilita od regiónu po región po celom Thajsku a žiadny jednotný rutinný alebo teoretický rámec, ktorý je všeobecne prijatý medzi liečiteľmi.

Thajská masáž môže pomôcť ľuďom relaxovať, dočasne zmierniť bolesť svalov a / alebo kĺbov a dočasne zlepšiť náladu.

Mali thajská masáž je novinkou na trhu. Pracujeme iba so skutočnými špecialistami vyškolenými v Thajsku, ktorí používajú staré vedomosti získané v najlepšich masérskych školách. Masáže poskytujeme s aktívnymi olejmi a balzamami, ktoré sú certifikované pre svoju účinnosť.


Ak vás tento popis ešte nepresvedčil, neváhajte a rezervujte si z nášho širokého výberu thajských masáží a vyskúšajte si ich sami.